Wyniki urodzinowego rozdania.

Najwyższy czas ogłosić szczęściarzy, którym udało się zdobyć prezenty, jakie postanowiłam rozdać z okazji pierwszych urodzin mojego bloga. A kto to taki?


Taaaaadaaaaam!!!!


Zestaw numer 1 otrzymuje...  AGNIESZKA KASPRZYK


Zestaw nr 2 wędruje do...   TERESY DŁUGOSZDrogie kobitki, proszę Was o adresy do wysyłki no i oczywiście serdecznie gratuluję (adres możecie mi wysłać w prywatnej wiadomości na facebook'u lub na maila - szefowa.gangu@gmail.com).
Tym wszystkim, którym się nie udało, bardzo dziękuję za udział w rozdaniu. Bądźcie ze mną na bieżąco, na pewno będzie więcej rozdań w najbliższych miesiącach.

ps. dajcie znać, czy filmiki z losowania u Was działają :)

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję, ciężkie 3 tygodnie za mną :( Córka gorączkowała 9 dni, nie zgodziłam się na szpital, bo ostatnio przyciągnęliśmy wirusa stamtąd i wszystkich nas rozłożyło,... po 9 dniach dali antybiotyk, gorączka minęła na 2 dzień, ale po tym antybiotyku kolejny, bo nie widzą czym był spowodowany jej stan i tak siedzę od 3 tygodni w domu, płakałam, nosiłam ją na rękach, ale już jest dobrze :) Zestaw traktuję jako prezent urodzinowy, bo urodziny miałam 30 marca. A dla córeczki puzzle na 3 urodziny, bo ma 15 kwietnia, a z niej puzzlomaniaczka :) Dobrego dnia i dobrego powera!!

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku. Jeśli masz ochotę pozostawić komentarz, zrób to śmiało. Będzie mi bardzo miło. Pamiętaj jednak, że nie toleruję szeroko pojętego chamstwa. Na konstruktywną krytykę zawsze znajdzie się tu miejsce :)